Haber

Kate Middleton, Kraliyet Ailesi’nin Askeri Geçit Töreninde Gözlerini Kamaştırdı

Galler Prensesi Kate, Kral Charles’ın doğum günü kutlamalarının bir parçası olan Trooping the Color askeri geçit töreninde giydiği bir kıyafetle göz kamaştırdı.

41 yaşındaki Kate Middleton, At Muhafızları Geçit Törenine Kraliçe Camilla ve üç çocuğuyla birlikte canlı yeşil saten görünümlü bir elbise ve şapkayla katıldı.

Prens George (dokuz yaşında), Prenses Charlotte (sekiz yaşında) ve Prens Louis (beş) karavanla Mall’a doğru yol alırken seyircilere el sallayıp gülümseyerek saygılı davrandılar.

Üç çocuk annesi Kate, kıyafetini merhum kayınvalidesi Prenses Diana’ya ait safir damla küpelerle tamamladı.

Bu, Kraliçe II. Elizabeth’in geçen Eylül’de vefatından bu yana düzenlenen ilk Trooping the Color etkinliği ve Kral Charles’ın ilk doğum günü geçit töreni.

Kate cesur tek renkli bir görünüm seçti ve tepeden tırnağa yeşil giydi, giydiği yeşil kıyafet, geçen yıl kocasından devraldığı İrlanda Muhafızları Albayı rolünü temsil ediyor.

İrlanda temasını daha da vurgulamak için Kate, yonca şeklinde altın bir broş taktı.

Saçlarını şapkasının altında alçak bir topuz yaparak görünümünü tamamladı.

Kate’in üç çocuğu da etkinliğe birlikte gelirken kraliyet hayranlarına coşkuyla el sallarken görüldü.

Daha sonra Kraliyet Donanması, İngiliz Ordusu ve Kraliyet Hava Kuvvetleri’nden yaklaşık 70 uçakla askeri geçit töreni için Buckingham Sarayı’nın balkonuna çıktı.

Üç çocuk annesi Kate, eşi Galler Prensi, çocukları George, Louis ve Charlotte, Kral Charles ve Kraliçe Camilla ile birlikteydi.

Edinburgh Düşesi Sophie, kocası Prens Edward, Prenses Anne ve kocası Sir Timothy Laurence ile balkondaydı.

akyakahaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu