Haber

Erdoğan’dan ’15 Temmuz’ vurgulu seçim mesajı: Canımız pahasına…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabından çarpıcı bir seçim mesajı paylaştı. 14 Mayıs seçimleri için zemin isteyen Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişimini hatırlattı. Erdoğan, paylaşımında “Ne tür saldırılarla karşılaşırsak karşılaşalım, millet iradesine ve demokrasimize gölge düşürmeyeceğiz” ifadesini kullanarak, şöyle devam etti: “Gerektiğinde pahasına istiklalimize ve istikbalimize sahip çıkacağız. 15 Temmuz gecesi olduğu gibi hayatımızın.”

‘ÜLKEMİZE HİZMETTEN BIRAKAMIYORUZ’

Erdoğan, paylaşımında şu sözlere yer verdi:

“Aşkımız da emeğimiz de aziz milletimiz içindir. Kimseyle kendi adımıza münakaşa etmeyiz, millet söz konusu olduğunda kimseyi tanımayız. Canımızı ortaya koymayı görev biliriz. sevdiğimiz milletimiz için koşarız.Biz sadece proje geliştirir, eser üretiriz, gönül siyaseti, gönül kazanma siyaseti yaparız.Önümüze hangi tuzak kurulursa kurulsun vatana hizmetten vazgeçmeyiz. ülkemizi ve şehirlerimizi yani ekmeğimizi yatırımlarla büyütmek.

Hangi baskınlarla karşılaşırsak karşılaşalım millet iradesine ve demokrasimize gölge düşürmüyoruz.

Çünkü mensubu ve hizmetkarı olmaktan gurur duyduğumuz bu millet için varız. Ayrım gözetmeksizin 85 milyon kişiye sevgiyle hizmet etmek için varız. Bu sebeple nice ihanetlere göğüs gerdik, nice güçlükleri aştık, nice var oluşlarla yokluk mücadelesi verdik.

Geride kalan 21 yılda her alanda Türk Asrının altyapısını kurduk, hazırlıklarını tamamladık. İnşallah 14 Mayıs’la birlikte Türk Yüzyılı’nın inşasına başlayacağız. 21 yıldır olduğu gibi yine sizlerin sarsılmaz desteği ve en içten dualarıyla başaracağız.

Çevremize nifak tohumları ekmeye çalışanlara, fitnecilere inat kardeşliğimize sahip çıkacağız. Bir olacağız. Biz büyük olacağız. Hayatta olacağız. kardeş olacağız Hep birlikte Türkiye olacağız!” (HABER MERKEZİ)

milas-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu