Haber

Sevda Türküsev’den Tuğba Ekinci’ye Tartışmalı Sözler: “RTÜK Buna Uymalı, Yasaklanmalı”

Her paylaşımı ve açıklamasıyla tartışma yaratan müzisyen Tuğba Ekinci, Sayfa 2 Programında olaya ilişkin açıklamalarına bir yenisini daha ekledi. ‘Kadın kuyruğunu sallamazsa erkek hiçbir şey yapmaz’ sözleriyle çok tartışılan Ekinci’ye iletişimci Sevda Türküsev’den sert tepki geldi.

Bildiğiniz gibi şarkıcı Tuğba Ekinci… Her açıklamasıyla heyecan yaratan Ekinci, geçtiğimiz hafta konuk olduğu Sayfa 2’de “Bir kadın onu sallamazsa” sözleriyle çok konuşulmuştu. kuyruk, bir adam hiçbir şey yapmaz.”

Ekinci’nin sözlerine sert tepki bağlantıcı Sevda Türküsev’den geldi: Sayfa 2’ye konuk olan Türküsev, Ekinci’yi hedef aldı.

Ekinci’nin “O Artık Asker” şarkısını hatırlatan ünlü iletişimci, “Ben de Milli Savunma Bakanlığı’na ve Sayın Cumhurbaşkanına sesleniyorum, lütfen bu şarkıyı yasaklayın. Burada askerler var.”

Asker kelimesi herkesin alıp hakkında şarkı yapacağı bir kelime olmamalı. Şarkıya bakın, videoya bakın. İyi görünüyor mu? Bana uymuyor. Tuğba Ekinci’yi aslında tanımıyorum. Müzik, insanı tutan tek müziktir.

Türküsev, “Sonra dönüp programınıza baktım. Burada metrodaki ip askılı insanları eleştiriyor. Ben eleştirebilirim. O eleştiremez.”

Ekinci’nin paylaşımlarını eleştiren Türküsev, “Metrodaki halat askılı kadını faytondaki 50 kişi görüyor ama Tuğba Ekinci’nin paylaşımı milyonlar tarafından görülüyor” dedi.

Kendi paylaşımları o kadar doğru ki. Metroda kadınları eleştiriyor. Topluma daha çok zarar veriyor. Bu klipte asker kelimesini uygun bulamadım.

Türküsev programda RTÜK’e de davette bulundu: “Bence RTÜK bunları çok iyi takip etmeli. Bu klip, içindeki asker sözcüğünden dolayı kaldırılmalı.”

Bu tartışmaya ilişkin yorumlarınız nelerdir? İşte başlıyoruz ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu