Haber

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’tan Muhtarlar Derneği’ne Teşekkür Ziyareti

Milas Belediye Lideri Muhammet Tokat, 8. Milas Zeytin Hasat Şenliği’nin tertip komitesinde yer alan Milas Muhtarlar Derneği’ni ziyaret ederek, keyifli bir şenlik için efor gösteren muhtarlara teşekkürlerini iletti.

8. Milas Zeytin Hasat Şenliği’nin komite başkanlığını yapan Milas Belediye Lideri Muhammet Tokat, komite üyesi Milas Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Lideri Mehmet Çoban ve çok sayıda muhtar tarafından karşılanan Lider Tokat, ‘Mahalleler Arası Yemek Yarışması’ ve ‘Zeytin Güzeli’ müsabakaları başta olmak üzere mahalle bazında yapılan etkinliklere olan dayanaklarından dolayı mahalle muhtarlarına teşekkür etti.

Muhtarlara seslenen Lider Tokat, “Muhtarlarımızın göstermiş olduğu destek için teşekkür ederiz. Önümüzdeki yıllarda tasarlayacağımız çalışmalara ışık olması açısından bu yılki program çok önemliydi. Bu anlamda misafirlerimizin ve katılımcıların çok hoşnut olduğu bir şenlik oldu. Tabi ki, bunu sağlayan halkın ve üreticinin katılımıydı. Bunu da muhtarlarımız sağladı. Hiçbir ayrımcılık düşüncesi olmadan tamamen Milas ve Milas’ın enerjisiyle bir şeyler yapıldı, gayret gösterildi.” dedi.

İstanbul’da yaşanan terör saldırısını lanetleyen Lider Tokat, “Bu sinsilik, bu vicdansızlık, bu alçaklık…İnsanın aklı alır gibi değil. Umuyoruz ki gereği en iyi şekilde yerine getirilecek, olay aydınlatılacaktır.” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti lisana getiren Milas Muhtarlar Derneği Lideri Mehmet Çoban ise, “8. Milas Zeytin Hasat Şenliğimiz gerçekten de beklentimizin üstünde coşkulu oldu. Muhtar arkadaşlarımızın hepsine çok teşekkür ederim. Tam katkı sağladılar. İnşallah önümüzdeki yıllarda daha keyifli şenlikler yaparız. Komitemizin birlik ve beraberlik içerisinde çalışmasının sayesinde güzel işler çıkardık. Önümüzdeki yıllarda daha güzel etkinliklerde buluşmak dileğiyle…” dedi.

Ziyaret, hatıra fotoğrafının çekilmesinin akabinde sona erdi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu